20 let pod hlavičkou Buldoků

13.11.2015 15:12

Hokejový oddíl HLC Bulldogs  letos odehrál svoji dvacátou sezonu. Přestože má svoji nejzářivější část asi již za sebou a poslední sezony probíhají určitou setrvačností, neznamená to , že by nefungoval. Je pravdou, že v době, kdy oddíl měl 8 mužstev,  bylo neustále plno novinek a změn.

           Dnes provozujeme jedno seniorské mužstvo mužů, hrající okresní přebor, kde si kluci nevedou vůbec špatně a tým žen, hrající ženskou republikovou ligu, který je vlajkovou lodí našeho oddílu. V mužstvu žen po prvních letech nadšení a úspěchů, přišly léta propadu a boje o přežití až do současného stavu stabilizace a pozvolného růstu a oživení. Na rozdíl od kluků, kde dnes již doopravdy jde jen o zábavu, je mužstvo žen plné odhodlání a snahy o doplnění a zkvalitnění týmu a tím dosažení lepších výsledků.

          Nedílnou součástí oddílu HLC Bulldogs jsou letní sportovně-společenské akce pro širokou sportovní (především hokejovou) veřejnost. Patří sem především tenisový turnaj „ Buldogs cup“ ( uskutečněno již 18 ročníků), dříve velice oblíbený hokejbalový turnaj „ O buldočí obojek“ ( uskutečněno 12 ročníků), turnaj v malé kopané „ O buldočí tlapu“ ( uskutečněno 13 ročníků) a ze začátku organizovaný závod na kolech „ Tour de Buldok“. I tady se chystají určité změny. Je třeba těmto aktivitám dodat nový náboj a přilákat nové nadšence.

           Klub HLC Bulldogs existuje více jak dvacet let. Jsme oddíl s tradicí, ale doufám že i s budoucností.

 

 

Roupec Lukáš , předseda klubu